5.8 C
Prizren
E shtunë, 26 Nëntor, 2022

Në rasti i dhunës në familje në Prizren

Në Prizren, një grua ka raportuar në polici se pas një mosmarrëveshje që kishte pasur me një person të dyshuari, ai e kishte sulmuar fizikisht.

Si pasojë e sulmit, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i është ofruar tretman mjekësor, ka njoftuar Policia.

I dyshuari në kërkim policor.

Më Shumë

Kurti: Më ftuan për të bërë marrëveshje para marsit 2023, për atë shkova në Bruksel – nuk është hera e parë që kemi mospajtime...

Kryeministri Albin Kurti ka folur për raportet e tij me Përfaqësuesin e Lartë të BE-së, Josep Borrell, ku ka thënë se nuk është hera...

Filloi realizimi i projektit ‘Krijimi i ambientit turistik në malet e Kabashit dhe të Korishës’

Drejtoria e Turizmit dhe Zhvillimit Ekonomik e Komunës së Prizrenit, në kuadër të projekteve për zhvillimin e turizmit malor, filloi të hënën realizimin e...

Lajmet e Fundit