19.8 C
Prizren
E diel, 16 Qershor, 2024

Në rasti i dhunës në familje në Prizren

Në Prizren, një grua ka raportuar në polici se pas një mosmarrëveshje që kishte pasur me një person të dyshuari, ai e kishte sulmuar fizikisht.

Si pasojë e sulmit, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i është ofruar tretman mjekësor, ka njoftuar Policia.

I dyshuari në kërkim policor.

Më Shumë

Afro 2 mijë gjoba trafiku për 24 orë në Kosovë

Policia e Kosovës për 24 orët e fundit ka shqiptuar 1 mijë e 915 gjoba trafiku. Ndërkaq në raportin e policisë, janë regjistruar edhe 18...

Moti sot me diell dhe pjesërisht i vranët, temperaturat deri në 32 gradë Celsius

Moti sot parashihet të jetë me diell dhe pjesërisht i vranët. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 11-17 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen...

Sot nis Euro 2024

Lajmet e Fundit