25.8 C
Prizren
E premte, 22 Shtator, 2023

Nëse e dini këtë, Megi Pojani ofron takim ekskluziv

Moderatorja e njohur shqiptare, Megi Pojani, një emër shumë i komentuar në rrjetet sociale, vazhdon të marrë vëmendje në çdo postim të sajin.

Ajo ka afërsisht gjysmë milioni ndjekës në profilin e saj në “Instagram”, ku ndan për ta foto dhe video nga karriera dhe përditshmëria e saj.

Megi njihet për natyrën e saj pa komplekse dhe pothuajse çdo postim i saj është “provokues”.

Së fundmi, ka postuar një fotografi të tatuazhit të saj në “instastory”, ku provokon ndjekësit, duke ofruar takim ekskluziv me ta nëse zbërthejnë kuptimin e tatuazhit.

“Kush e zbërthen kuptimin e këtij tatuazhi ka një takim ekskluziv me mua, ku të dojë, kur të dojë dhe sa të dojë”, shkruan Megi Pojani.

 

Konjufca: E kemi vërejtur nga fillimi se Lajçak-u mbron pozicionin e Serbisë

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, ka thënë se deklarimet e kryeministrit Albin Kurti, ditë më parë se emisari i Bashkimit Evropian për...

Dy persona plagosen me armë zjarri në Rahovec

Dy persona janë qëlluar me armë zjarri sot, në rrugën “Fahri Fazliu” në Rahovec.     Rastin  e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Gjakovës,...

Lajmet e Fundit