18.8 C
Prizren
E hënë, 20 Mars, 2023

Nicole Scherinzger shfaqet plot shkëlqim në pozat e reja e mbuluar vetëm me peshqir

Nicole Scherinzger i la pak vend imagjinatës teksa pozoi me vetëm një peshqir të bardhë.

Këngëtarja, 44-vjeçe, tregoi figurën e mahnitshme në disa poza të ndryshme që ka shpërndarë në Instagram

Ish-ylli i “Pussy Cat Dolls” i kishte ngritur flokët e saj, për të zbuluar pak më shumë nga grimi mbresëlënës.

Nicole shfaqi paletën e saj magjepsëse të grimit, përfshirë një rimel sysh me shkëlqim argjendi dhe buzëkuq me shkëlqim.

Gjyqtarja e “The Masked Singer” vazhdoi të tregonte fytyrën me plot shkëlqim në videon e shpërndarë në rrjete sociale.

Kjo vjen pas aludimeve se ajo është ndarë nga partneri i saj, Thom Evans, 37 vjeçar.

Megjithatë, çifti hodhën poshtë thashethemet duke u shfaqur bashkë në një darkë në Los Angeles të premten mbrëma.

Ata dëshiruan të mbronin lidhjen e tyre prej tri vitesh, pasi pati lajme të ndryshme.

Nicole dhe Thom u takuan fillimisht në vitin 2019, e më pas vazhduan romancën përkundër uljeve dhe ngritjeve në marrëdhënien e tyre.

Më Shumë

Pezullimi i 37.5 milionë eurove nga Qeveria e Kosovës për komunat, Ibrahimi del me një kërkesë urgjente

Drejtori i Asociacionit të Komunave të Kosovës (AKK) Sazan Ibrahimi në emër të kryetarëve të komunave ka kërkuar nga institucionet qendrore lejimin e bartjes...

Takimi Kurti-Vuçiq, shefi i NATO-s: Pres konstruktivitet dhe përparim në dialog

Sekretari i NATO-s, Jens Stoltenberg ka thënë sot se pret konstruktivitet nga kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq nga...

Lajmet e Fundit