18.8 C
Prizren
E mërkurë, 31 Maj, 2023

Nisin bisedimet për transferimin e Neymarit në ‘Old Trafford’

Manchester Unitedi i ka nisur bisedimet me Neymarin për mundësinë e transferimit të tij në “Old Trafford”.

Klubi aktual i brazilianit, Paris Saint-Germain, po shikon ta shesë lojtarin në afatin kalimtar veror pasi ndihen të zhgënjyer me kontributin e tij kohëve të fundit.

Sipas raportimeve, “Djajtë e Kuq” duan që ta marrin Neymarin në formë huazimi. Sidoqoftë, kampioni i Francës po ngulmon që ta shesë atë në mënyrë të përhershme.

Më Shumë

Komuna e Prizrenit po bën restaurimin e objektit të vjetër ekzistues të shkollës “26 Marsi” në Landovicë

Komuna e Prizrenit ka njoftuar se krahas investimeve për përmirësimin e infrastrukturës arsimore, po vazhdon ndërtimi i aneksit në objektin e SHFMU “26 Marsi”...

Dy të vrarë në një shkëmbim zjarri mes motoçiklistëve në New Mexico

Dy persona u vranë dhe gjashtë u plagosën nga një shkëmbim me armë zjarri gjatë një gare me motoçikleta në Red River, në veri...

Lajmet e Fundit