9.8 C
Prizren
E mërkurë, 22 Mars, 2023

Nisma i uron shërim të shpejtë Begajt

Nisma Socialdemokrate i ka uruar shërim të shpejtë kryetarit të Komunës së Malishevës, Ragip Begaj pas infektimit me COVID-19.

“Ashtu siç ka kaluar shumë sfida, z. Begaj do ta kalojë edhe këtë sfidë dhe presim që sa më shpejtë të kthehet në krye të detyrës”, thuhet në urimin e Nismës Socialdemokrate.

Më Shumë

Brozovic edhe më larg Inter-it, gati të përfitojë Barcelona

Marcelo Brozovic nuk është më një figurë qendrore te Inter-i dhe një largim në verë është jashtëzakonisht i mundshëm pasi Barcelona e ka nën...

Humbjet milionëshe të Trustit Pensional

Trusti Pensional i Kosovës vazhdon të mbetet pa bord drejtues. Komisioni për përzgjedhjen e anëtarëve të bordit nuk ka kthyer përgjigje për Radio Kosovën...

Lajmet e Fundit