9.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Një djalë rrahë prindërit e tij në Rahovec

Një person dyshohet se pas një mosmarrëveshje verbale ka rrahur prindërit e tij, mbrëmë në Rahovec, shkruan Gazeta Sinjali.

Rastin në polici e kanë raportuar vetë prindërit e të dyshuarit, ku më pas janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit djali i tyre është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje.

Sipas policisë, rasti është iniciuar si “Dhunë në familje” dhe është në procedurë hetimore.

Më Shumë

Kërcënohet me vdekje prokurori në SHBA që po e heton Donald Trumpin

Byroja Federale e Hetimit dhe Departamenti i Policisë së Nju Jorkut po hetojnë në lidhje me një kërcënim me vdekje dërguar Prokurorit të Distriktit...

Osmani në Krushë: S’mund të ketë paqe e stabilitet në rajon pa zbardhjen e fatit të të zhdukurve me dhunë

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, sot ka bërë homazhe në Kompleksin Memorial të dëshmorëve dhe të martirëve në Krushë të Madhe me rastin e...

Lajmet e Fundit