6.8 C
Prizren
E hënë, 5 Dhjetor, 2022

Një i vdekur dhe 110 raste të reja

Ditëve të fundit është shënuar një rritje e numrit të rasteve me koronavirus në Kosovë

 

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë regjistruar edhe 110 raste të reja të infektuara me COVID-19.

Ndërkaq gjatë 24 orëve të fundit ka vdekur një person nga ky virus.

Gjithashtu gjatë kësaj periudhe janë shëruar 2 persona

Më Shumë

Rahoveci dënohet me 650 euro

Skuadra e Rahovecit është dënuar përsëri nga Federata e Basketbollit të Kosovës (FBK) ka bërë të ditur vetë klubi në fjalë. Sipas njoftimit të lëshuar para pak çastesh, Rahoveci është...

A do të jetë i gatshëm Shaqiri për ndeshjen ndaj Serbisë? E zbulon trajneri i Zvicrës

Një lajm jashtëzakonisht i mirë ka ardhur së fundit nga trajneri i Zvicrës Murat Yakin në prag të ndeshjes vendimtare kundër Serbisë. Në konferencë për...

Moti për sot

Lajmet e Fundit