14.8 C
Prizren
E martë, 27 Shtator, 2022

Një lajm i mirë për tifozët e Arsenal: Ozil nuk largohet

Alexis Sanchez mund të mos e zë fundjava në Arsenal.

Kiliani pritet që të bashkohet me Manchester United. Por besnik së paku deri në verë, topçinjve do tu qëndrojë ylli gjerman, Mesut Ozil, shkruan Sky, përcjell Klan Kosova.

Këtë e ka konfirmuar menaxheri Arsene Wenger, gjatë një konference për media.

“Natyrisht, nuk do të ketë një largim të Ozil na afatin e janarit”, është përgjigjur shkurt ai.

Më Shumë

SBASHK i kundërpërgjigjët Kurtit: Nuk mbështetemi nga asnjë parti politike

Deklarimeve të kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti për grevën në arsim, iu është kundërpërgjigjur SBASHK .   RTK, ka pyetur edhe përfaqësuesit e SBASHK-ut ne lidhje...

Prizren/ Sulmohet fizikisht një shtetas i Shqipërisë

Një burrë nga Shqipëria ka pranuar tretman mjekësor, pasi që ishte sulmuar fizikisht nga i dyshuari nga Prizreni. I dyshuari është arrestuar dhe me vendim...

Lajmet e Fundit