6.8 C
Prizren
E hënë, 5 Dhjetor, 2022

Një person gjendet pa shenja jete në Prizren – inicohet si ‘vdekje e dyshimtë’

Një person është gjetur i vdekur në rrugën “Ekrem Rexha”në Prizren.

Siç njofton policia në rajonin e Prizrenit, pas marrjes së informatës, njësitet relevante kanë shkuar në vendin e ngjarjes, dhe kanë gjetur një trup i pajetë i shtrirë në rrugë.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës Vesel Gashi, ka bërë të ditur se policia ka marrë të gjitha veprimet e nevojshme për rastin.

Në koordinim me Prokurorin e Shtetit, Gashi tha se rasti është iniciuar si “vdekje e dyshimtë”.

Gashi nuk ka dhënë detaje të tjera, se çfarë moshe ishte viktima.

Më Shumë

Kim Kardashian dhe Kanye West më në fund arrijnë marrëveshje për divorcin – reperi do të paguajë 192 mijë euro pension ushqimor për fëmijët

Kim Kardashian dhe Kanye West kanë arritur një marrëveshje për divorcin e tyre, duke shmangur një gjyq që ishte caktuar për muajin e ardhshëm,...

Licencohet Federata e Sportit Shkollor

Ministri i Sportit, Hajrulla Çeku ka nënshkruar licencën e radhës për një federatë të sportit, sipas udhëzimit administrativ për licencimin e federatave. Pas rekomandimit pozitiv...

Lajmet e Fundit