19.8 C
Prizren
E martë, 18 Qershor, 2024

Nuk dyshon në fitore

Eqrem KryeziuuEqrem Kryeziu nuk dyshon në fitore. Ai tashmë po e përgatit elektoratin për shënimin e festës me 1 dhjetor. Sipas tij, partënerët e koalicionit janë duke punuar që të sigurohet fitorja.

Kryeziu të shtunën është takuar me Kryesinë dhe kandidatët për Asanblenë Komunale të Prizrenit.  Ai i ka njoftuar ata për koalicionin që LDK-ja ka arritur me Bashkimin Demokratik të Zafir Berishës. ”Këtij koalicioni do t’i bashkohen edhe subjektet e tjera politike”.

Anëtarët e Kryesisë dhe kandidatët për Asamblenë Komunale, ndërkaq janë zotuar se  bashkë me partënerët e koalicionit, do të punojnë për një fitore bindëse me 1 dhjetor./PrizrenPress.com/

 

Më Shumë

Ndeja e partisë në Prizren, Vetëvendosje publikon videon ku qytetari shihet duke ia puthur dorën Kurtit

Lëvizja Vetëvendosje ka publikuar pamje nga ndeja që mbajtën dje në Prizren me aktivistë e anëtarë të kësaj partie. Pjesë e kësaj videoje është edhe...

Eurosport Italia për Shqipërinë: Skuadër ambicioze, kujdes nga Broja

'Eurosport Italia’ të martën vjen më një shkrim të gjatë për Kombëtaren shqiptare në prag të duelit me Italinë. Shqipëria dhe Italia do të ndeshen...

Lajmet e Fundit