14.8 C
Prizren
E hënë, 26 Shtator, 2022

Paralajmërohet protestë para Ministrisë së Jabllanoviqit

Jabllanoviq15Një njoftim në emër të “shoqërisë së pavarur” është adresuar medieve në Kosovë, për të treguar se nesër (e enjte), në ora 12:00, para Ministrisë për Kthim dhe Komunitete do të ketë tubim.

“Një grup i qytetarëve i përbërë nga shoqëria civile dhe studentë do të zhvillojnë një aktivitet simbolik për të shprehur indinjatën e thellë kundër deklaratave fyese të ministrit në qeverinë e Kosovës, Aleksandër Jabllanoviq”, thuhet në këtë njoftim.

Më Shumë

Milan vazhdon të ndjekë talentin e Ajax

Milan vazhdon të kërkojë talente të rëndësishëm që mund ta çojnë skuadrën në nivelin tjetër. Stefano Pioli është gjithmonë i gatshëm të punojë me...

Limaj dhe gjashtë politikanë tjerë të Kosovës janë paralajmëruar para dy jave për planifikim atentati ndaj tyre

Analisti politik, Arben Ahmeti thotë se shtatë politikanë të Kosovës janë të paralajmëruar për atentat ndaj tyre. Ahmeti thotë se kreu i Partisë Nisma, Fatmir...

Lajmet e Fundit