25.8 C
Prizren
E premte, 2 Qershor, 2023

Parlamenti i Studentëve të UPZ-së përkrah kampanjën “Sofra e Ramazanit”

Parlamenti i Studentëve të Universitetit “Ukshin Hoti” në Prizren, do të përkrah kampanjën “Sofra e Ramazanit”.

Kjo kampanjë organizohet nga Shoqata Humanitare Bamirëse “Bereqeti”.

Milot Krasniqi, kryetar i Parlamentit Studentor të Universitetit Publik “Ukshin Hoti” në Prizren, është takuar sot me koordinatorin e degës së “Bereqetit” në Prizrenit, Kurtish ef. Hoxhaj, për të koordinuar rreth përkrahjes së “Sofrës së Ramazanit”.

“Kampanja do të përkrahet edhe nga studentët e Universitetit “Ukshin Hoti””, premtoi Krasniqi.

Në të gjithë Kosovën ka filluar kampanja “Sofra e Ramazanit”, e organizuar nga Shoqata Humanitare Bamirëse “Bereqeti”.

Më Shumë

Të shtëna me armë zjarri në Prizren

Policia e Kosovës ka njoftuar se të shtunën në tregun e gjelbër në Prizren ka pasur të shtëna me armë zjarri.   Siç thuhet në raportin...

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia – zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe bashkëshorti i saj, Taika Waititi, konfirmuan se ishin martuar zyrtarisht në janar. Dhe të sapomartuarit ngritën temperaturat së fundmi teksa pozuan së...

Parashikimi i motit

Lajmet e Fundit