15.8 C
Prizren
E martë, 16 Prill, 2024

Pas ndarjes nga Besi, Xhensila bën ndryshimin drastik

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Xhensila Myrtazaj, pas ndarjes nga aktori Bes Kallaku, ka vendosur të bëjë ndryshim në look.

Ne jemi mësuar që zakonisht Xhensilën ta shohim me një ngjyrë më të errët të flokëve, por së fundmi ka marrë vendimin të bëhet, gjysëm-bjonde siç thot ajo.

Pikërisht këtë ka bërë edhe Xhensila Myrtezaj. Jemi mësuar që zakonisht Xhensilën ta shohim me një ngjyrë më të errët të flokëve, por së fundmi ka marrë vendimin të bëhet, gjysëm-bjonde siç thot ajo.

Më Shumë

Djali i Ancelottit nuk i fsheh ambiciet: Dua të bëhem trajner i Realit

Nga Carlo Ancelotti te Davide Ancelotti, te Reali mund të ketë një rokadë baba-bir për sa i përket stolit të ekipit të bardhë. Por...

Moti sot me diell dhe shumë i ngrohtë

Të dielën, më 14 prill parashikohet të mbajë mot me diell dhe shumë i ngrohtë. Era do fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 6-25...

Lajmet e Fundit