4.8 C
Prizren
E martë, 28 Mars, 2023

Përfshihet nga zjarri podrumi i një banese në Prizren

Dje, është përfshirë nga zjarri podrumi i një banese në rrugën “Vahid Ukaj” të Prizrenit.

Zjarrfikësit kanë lokalizuar zjarrin.

“Ankuesi mashkull K-Shqiptar ka informuar se në rrethana të panjohura në zjarr është përfshirë podrumi i banesës”, njofton Policia e Kosovës./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Mot i vranët dhe me reshje shiu

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot pritet të mbajë mot i vranët dhe me reshje shiu. Sipas IHK-së, temperaturat do të pësojnë ulje...

Kurti: Serbia duhet të ballafaqohet me të kaluarën e saj kriminale

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka kërkuar drejtësi për të vrarët gjatë luftës së fundit në Kosovë. Kurti ka theksuar se Serbia duhet të...

Lajmet e Fundit