4.8 C
Prizren
E martë, 28 Mars, 2023

Rrahu një person, arrestohet rahovecasi

Një burrë është arrestuar pasi që pas një fjalosje ka sulmuar një person.

Incidenti ka ndodhur dje në rrugën ‘Xhelal Hajda’ në Rahovec rreth orës 12:30.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor në Spitalin e Gjakovës, thuhet në raportin policor.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Më Shumë

Tuna paralajmëron këngën e re, vëmendje merr komenti i ish-partnerit Cozman

Këngëtarja e mirënjohur, Tuna pas një pauze po rikthehet me një projekt të ri muzikor.Kështu ka njoftuar ajo përmes një postimi që ka bërë...

Bien temperaturat, sot mot i vranët dhe me shi

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot i vranët dhe me intervale të shkurta me diell. Vranësirat vende-vende mund të sjellin riga të dobëta...

Lajmet e Fundit