16.8 C
Prizren
E premte, 22 Shtator, 2023

Përleshje fizike mes tre personave në Prizren

Tre persona janë përleshur fizikisht mes vete në Prizren.

Gjatë përleshjes fizike të dyshuarit kishin pësuar lëndime trupore .

Prizren 25.07.2023 – 00:30. Janë shoqëruar në stacionin policor tre të dyshuar meshkuj kosovarë, pasi të njëjtit ishin përleshur fizikisht në mes vete. Gjatë përleshjes fizike të dyshuarit kishin pësuar lëndime trupore për çka dhe u është ofruar tretmani mjekësorë. Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë liruar dhe rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Reklamë

Bëhu me banesë  në super lokacion, pranë qendrave tregtare Galeria Shopping Mall,  dhe Abi Çarshia, Qëndra Mjeksis Urgjente 100m , Stacioni i Autobusëve 100m.

Mob: +383 44 128 112

Email: info@renelualtahiri.com

Web: www.renelualtahiri.com

Serwer: Dialogu në duart e përfaqësuesve që kurrë s’kanë qenë të gatshëm ta njohin Kosovën

Daniel Serwer, specialist i fushës për menaxhimin e konfliktit dhe një nga vëzhguesit më të njohur të zhvillimeve socio-politike në Ballkanin Perëndimor, në një...

ATK ndryshon procedurat e pajisjes me Vërtetim Tatimor

Administrata Tatimore e Kosovës, ju njofton se bazuar në Ligjin në fuqi për Administratën Tatimore dhe Procedurat, si dhe në përputhje me Ligjin Nr....

Lajmet e Fundit