19.8 C
Prizren
E martë, 21 Maj, 2024

Përmirësohet shëndeti i kompozitorit Shpëtim Saraçi

Shpëtim-Saraçi-kompozitorPërmirësohet ndjeshëm gjendja shëndetësore e kompozitorit Shpëtim Saraçi. Sipas të afërmve të familjes, kompozitori Saraçi tashmë ka filluar të flasë e të fitojë lirshmëri në veprime.

Pas trajtimit të specializuar mjekët janë të kënaqur me rezultatet e mbërritura dhe kanë pohuar se duhet të vijojë një tjetër stad mjekimi për përmirësimin e mëtejshëm të shëndetit të tij.

Po ashtu mësojmë se nesër kompozitori Shpëtim Saraçi do lërë klinikën ku u shtrua para afro dy javëve dhe ku u mjekua deri më sot.

Më Shumë

Ish- kandidati për kryetar të Suharekës nga PDK-ja aderon te Nisma

Kryetari i Nisma Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka prezantuar aderimin më të ri në parti, doktor Murtez Zekolli. Në një konferencë për media të mërkurën, Limaj...

Në këto vende do të ketë sot ndërprerje të energjisë elektrike në Dragash

KEDS ka njoftuar se sot do të kryhen punime të domosdoshme për siguri të sistemit energjetik dhe si rezultat në disa vende nuk do...

Lajmet e Fundit