17.8 C
Prizren
E hënë, 27 Maj, 2024

Pesë të arrestuar në Rahovec për përleshje fizike

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka arrestuar pesë të dyshuar, meshkuj, pasi të njëjtit ishin përfshirë në një përleshje fizike në mes vete.

Rasti ka ndodhur në Rahovec, të enjten në ora 07:30.

Gjatë përleshjes të dyshuarit kanë pësuar lëndime trupore për çka dhe u është ofruar tretmani mjekësorë.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.


Bëhu me banesë  në super lokacion, pranë qendrave tregtare Galeria Shopping Mall,  dhe Abi Çarshia, Qëndra Mjeksis Urgjente 100m , Stacioni i Autobusëve 100m.

Kontakti:

Mob: +383 44 128 112

Email: [email protected]

Ëeb: www.renelualtahiri.com

Më Shumë

Gili feston ditëlindjen, nuk jua merr mendja sa vjet mbush

Këngëtarja e njohur kosovare, Fevzije Konushevci-Berani e njohur si Gili, ditën e sotme feston ditëlindjen. Ajo ka mbushur plotë 58 vite jetë. Gili njihet si rekordere...

Zafir Berisha kujton heroizmin dhe rezistencën e ‘Lagjes së Trimave’ në Prizren

Kryetari i Nismës në Prizren, Zafir Berisha, ka përkujtuar masakrën e Tusuzit në 25-vjetorin e sulmit serb ndaj shqiptarëve në lagjen "Tusuz" të Prizrenit "Lagja...

Lajmet e Fundit