13.8 C
Prizren
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Pete Davidson bën paraqitjen e parë publike që nga ndarja me Kim Kardashianin teksa merr pjesë në premierën e filmit “Meet Cute”

Pete Davidson bëri paraqitjen e tij të parë në tapetin e kuq që nga ndarja e tij nga Kim Kardashian muajin e kaluar.

28-vjeçari, mori pjesë në premierën e komedisë së tij të re romantike, “Meet Cute”, në New York së bashku me Kaley Cuoco.

Pete u shfaq në premier me veshje sportive, syze dhe një palë këpucë lëkure me shkëlqim.

Komediani dukej në humor të mirë teksa pozoi i vetëm në tapetin e kuq me kapele të hedhur mbi flokët e tij bionde.

Për ndryshim nga Pete, bashkë-ylli i tij Kaley dukej magjepsës me një mini-fustan vezullues, taka të zeza.

Ajo theksoi tiparet e saj të fytyrës me një shkëlqyes buzësh dhe një prekje të hijes së syve me nuanca të mbyllura.

Kaley dhe Pete luajnë së bashku në filmin e ardhshëm të Peacock Meet Cute. Filmi do të dalë në platformën e transmetimit më 21 shtator.

Shfaqja e Pete vjen pasi ai u nda nga Kim për shkak të orareve të tyre të vështira që ndikojnë në marrëdhënien e tyre.

Pete u lidh për herë të parë me yllin televiziv në tetorin e vitit të kaluar pasi Kim bëri debutimin e saj si prezantuese në SNL, ku ish-çifti ndau një puthje në ekran.

Megjithatë, pas më pak se një viti së bashku, një burim tha se dyshja kanë vendosur të jenë thjesht miq – duke përmendur oraret e kërkuara dhe distancën e madhe ndërsa Pete punon në një projekt në Australi ndërsa Kim është i vendosur në SHBA.

Pete ka kaluar muaj duke filmuar filmin e tij të ardhshëm “Wizards!” në Australi, ku Kim e vizitoi atë në korrik për një arratisje romantike.

Megjithatë qëndrimi i tyre luksoz në një vend luksoz me pesë yje, me sa duket nuk ishte i mjaftueshëm për të shpëtuar marrëdhënien e çiftit. /Telegrafi/

Më Shumë

SBASHK pyet grevistët: A fillojmë mësimin nga 3 tetori deri në janar?

Me një letër të hapur, Këshilli Grevist i SBASHK-ut, u është drejtuar të gjithë mësimdhënësve të Kosovës. Në këtë letër, ky Këshill deklaron se...

Prindërit e Astrit Deharit japin deklaratë në polici në lidhje me vdekjen e djalit të tyre

Avokati Tomë Gashi ka bërë me dije se sot Xhemile Dehari dhe Avni Dehari, prindërit e Astrit Deharit, kanë dhanë deklaratë në Policinë e...

Lajmet e Fundit