25.8 C
Prizren
E premte, 22 Shtator, 2023

Petrit Hoxhaj: Haskuka po nënçmon Prizrenin

Kuvendari i LDK-së në Prizren,Petrit Hoxhaj, kuzon kryetarin e Komunës, Mytaher Haskuka, se po i nënçmon votuesit dhe qytetarët e tjerë të Prizrenit.

Jetmire Vrenezi nga Malisheva është punësuar në Komunën e Prizrenit.

Hoxhaj thotë se me këtë punësim, Haskuka ka bërë një gabim të madh.

Postimi i plotë

Kryetari Mytaher Haskuka po i nënçmon qytetarët e Prizrenit, po i nënçmon të gjithë ata që ia dhanë votën për ndryshim.

Unë personalisht mendoj se kryetari Haskuka po bënë gabim kur po punëson banorë të Komunave të tjera në Komunën e Prizrenit.
Me këtë veprim kryetari po i nënçmon prizrenasit, sepse Prizreni ka njerëz të këtij profili.

Prizreni ka arkitektë, inxhinierë, juristë, ekonomistë dhe të gjitha profilet tjera që munden me i shërby Komunës së vetë.
Punësimi i fundit nuk është rasti i parë, sepse ka edhe të tjera…

Unë personalisht mendoj se duhet të ndryshohet kjo qasje sepse po nënçmohen të gjithë votuesit që votën e tyre e dhanë për ndryshim.

Valverde: Kam fatin të luaj te Reali

Federico Valverde është kthyer në një katalizator të mesfushës së Real Madridit, teksa shihet si një prej yjeve në shkëlqen më shumë në organikën...

Dasmori qëlloi me armë për të festuar, gabimisht vret dhëndrin

Ngjarje tronditëse është regjistruar në Jordani, ku dhëndri është vrarë aksidentalisht ditën e tij të dasmës. Autor i vrasjes aksidentale ishte një nga dasmorët, që...

Lajmet e Fundit