15.8 C
Prizren
E hënë, 25 Shtator, 2023

Po vazhdon vendosja e rrethojave në parqet e Prizrenit

Po vazhdon vendosja e rrethojave në parqet e gjithë Komunës së Prizrenit.

Tashme ka përfunduar një pjesë e këtij projekti në lagjen Ortakoll, në afërsi të shkollës “Abdyl Frashëri”.

“Kufizimi i hapësirave të gjelbëruara publike shton vlerën e qytetit – ta ruajmë bashkë ambientin e Prizrenit tonë”, është shprehur kryetari i Prizrenit,Totaj.

Zbulohen prapaskenat e ‘sherrit’ të Luizit me Arbanën dhe Eduartin

Kush do jenë opinionistët e sezonit të ri të “Big Brother Vip Albania”? Kjo pyetje ende dhe sot diskutohet shumë, e emrat që janë përfolur...

Osmani takohet me shefen e MCC-së, flasin për investimin 236 milionësh

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, e cila po qëndron në New York, ku po mbahet sesioni i 78-të i Asamblesë së Kombeve...

Lajmet e Fundit