25.8 C
Prizren
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

Policia jep detajet për vrasjen në kazinon e Suharekës

Një person është gjetur i vrarë në kazinon “Cayot Club” në qytetin e Suharekës.

Zëdhënësi i Policisë në rajonin e Prizrenit, Vese Gashi, ka thënë se të gjitha njësitët e nevojshme kanë dalë në vendin e ngjarjes, Prokurori, Forenzika dhe janë duke e bërë hetimin, njofton Klan Kosova.

“Personi i vrarë është i gjinisë mashkullore dhe rreth moshës 30 vjeçare”, ka thënë Gashi për klankosova.tv.

Rama këtë javë në Prishtinë dhe Beograd

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, do të te ketë një vizitë në Prishtinë dhe Beograd gjatë kësaj jave. Në të vërtetë, Rama do të ketë...

Ndizen qirinj në Prizren për policin e rënë në krye të detyrës

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, së bashku me zyrtarë komunalë e qytetarë, në Stacionin Policor Alfa në Prizren, shprehën sonte solidaritetin me familjen dhe...

Lajmet e Fundit