9.8 C
E martë, 22 Tetor, 2024

Prishtina dhe Liria ndahen në paqe

Prishtina dhe Liria kanë ndarë pikët, në kuadër të javës së pestë në Superligën e Kosovës, pasi ndeshja përfundoi me rezultat 1-1.

Golin e parë e shënoi Leotrim Kryeziu, në minutën e 34’. Me këtë rezultat edhe u krye pjesa e parë.

Në pjesën e dytë, prizrenasit me anë të Prins e gjetën golin e barazimit dhe të rezultatit final të ndeshjes.

Prishtina pas barazimit kalon në vendin e katërt me nëntë pikë, pas pesë ndeshjeve, teksa Liria në pozitën e gjashtë me po aq pikë.

Asociation “Loyola-Gymnasium” shpall një vend të lirë për mësimdhënës/e të gjuhës angleze

Arrestohet një person në Dragash, në gjendje të dehur rrahu gruan e tij

Është arrestuar një person në Dragash, pasi i njëjti dyshohet se në gjendje të dehur kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Policia ka bërë tëditur...

Vozitësi kërcënon policin pas aksidentit në Suharekë: “Një gjak borxh ma ki”

Një zyrtar policor është kërcënuar në Suharekë nga një vozitës, i cili kishte shkaktuar një aksident trafiku dhe kishte penguar ndërhyrjen e policisë. Policia ishte...