22.8 C
Prizren
E enjte, 18 Korrik, 2024

Prizren: ‘Deponohen’ në bankë 100 euro false

Një klient ka “deponuar” monedhë prej 100 euro false në një bankë të Prizrenit.

“Ankuesja femër kosovare punëtore në Bankë, raporton se nga një klient kanë pranuar një monedhë prej 100 euro, që dyshohet të jetë e falsifikuar. Monedha është konfiskuar për ekzaminim”, njofton Policia e Kosovës.

Më Shumë

Kurti: NATO-n e duam në Kosovë dhe Kosovën në NATO

Heqja e vizave, regjimi i stikersave, regjistrimi i energjisë elektrike në veri, investimet në energjetikë e shëndetësi kanë qenë disa nga temat të cilat...

Latifi pret në takim përfaqësuesit e KQZ-së, diskutojnë për zgjedhjet qendrore e komunale

Kryetari i Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi, ka pritur në takim përfaqësuesit e Komisionit Qendror Zgjedhor, Burim Ahmetaj, Ibrahim Selmanaj dhe Arjanit Elshani. Ai ka...

Lajmet e Fundit