1.8 C
Prizren
E enjte, 23 Mars, 2023

Prizren, i mituri sulmohet me elektroshok

Policia në Prizren ka arrestuar dy të mitur pasi të njëjtit e kishin sulmuar fizikisht me një elektroshok një të mitur tjetër.

Rasti ka ndodhur në rr. “Xhevat Berisha”, në Prizren, të premten rreth orës 19:00.

Me vendim te prokurorit pas intervistimit te dyshuarit lirohen ne procedurë të rregullt.

Më Shumë

Kurti në takim me ambasadorët e QUINT-it: Kemi qenë konstruktiv me propozime, por Serbia i refuzoi sërish

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe zëvendëskryeministri Besnik Bislimi në takim me ambasadorët e QUINT-it kanë diskutuar lidhur me ecurinë e bisedimeve të shtunën...

Brozovic edhe më larg Inter-it, gati të përfitojë Barcelona

Marcelo Brozovic nuk është më një figurë qendrore te Inter-i dhe një largim në verë është jashtëzakonisht i mundshëm pasi Barcelona e ka nën...

Lajmet e Fundit