21.8 C
Prizren
E martë, 23 Korrik, 2024

Prizren: Një burrë sulmohet fizikisht nga një grua

Një burrë ka raportuar në polici se është sulmuar fizikisht nga një grua.

Rasti ka ndodhur në Prizren të hënën rreth orës 15:40.

Ai ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.

E dyshuara ka ikur nga vendi i ngjarjes dhe është në kërkim policor.

Nuk dihet relacioni në mes të dyshuares dhe viktimës, veçse rasti është cilësuar si “Dunë në familje”.

Më Shumë

Kalendari i shfaqjeve nga skena për të rritur në ‘Prizrenfest’

Në natën e dytë ‘PrizrenFest’ sjell dy shfaqje në skenën për të rritur, ‘Audienca’ dhe ‘DNA’. Shfaqja “AUDIENCA” nga Teatri i qytetit të Prizrenit...

Sot mot me diell dhe vranësira – priten shkarkime rrufesh e breshër

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se sot parashihet të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat vende- vende do të...

Lajmet e Fundit