15.8 C
Prizren
E hënë, 29 Maj, 2023

Prizren, shoqërohet në polici pasi në rrjete sociale publikoi incizime me ish-bashkëshorten

Policia e Kosovës ka shoqëruar në polici dhe e ka intervistuar një person në Prizren, nën dyshimin se ai kishte publikuar në rrjete sociale foto e incizime me ish-bashkëshorten.

Viktima është ankuar në Polici për rastin duke thënë se janë publikuar fotot e videot që ishin bërë derisa ata ishin të martuar.

I dyshuari ka pranuar fajin, ndërsa me vendim të prokurorit rasti ka shkuar në procedurë të rregullt.

“Viktima femër kosovare ka raportuar se ish bashkëshorti i saj, i dyshuari mashkull kosovar nga rrjeti social i viktimës ka postuar fotografi dhe video incizime të cilat i kishin bërë deri sa kanë qenë duke jetuar bashkë si bashkëshort. I dyshuari është shoqëruar në polici dhe i njëjti në dëshminë e tij ka pranuar se ka kryer veprimet e pretenduara. Me vendim të prokurorit rasti në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e policisë.


Bëhu me banesë pran Parkut të Qytetit dhe pran Lumbardhit !
“Frymo Lirshëm “
+383 44 128 112
Mund të jetë një imazh i 3 persona

Më Shumë

Totaj paralajmëron projekt të madh për furnizim me ujë të Prizrenit

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj, ka paralajmëruar një projekt të madh për furnizim me ujë të qytetit. Ai tha se gjatë kohës që...

Konkursi i komunës për dentistë, Prokuroria Themelore e Prizrenit nis hetimet

Një muaj pas raportimit të Kiks Kosovës, Prokuroria Themelore në Prizren nisi hetimet për stërzgjatjen e konkursit për tre stomatologë, që ishte hapur një...

Lajmet e Fundit