3.8 C
Prizren
E martë, 29 Nëntor, 2022

Prizren, Suharekë/ Goditen me veturë dy këmbësorë

Dy këmbësorë janë goditur nga veturat.

Aksidenti i parë ka ndodhur në Prizren, kurse i dyti në Suharekë.

Viktimat kanë marrë trajtim mjekësor.

Fsh. Lubizhdë, Prizren 24.11.2022-16:25. Raportohet se i dyshuari mashkull kosovar duke drejtuar automjetin nga pakujdesia ka goditur këmbësorin mashkull kosovar të cilit i ka shkaktuar lëndime trupore. Viktima është dërguar për tretman mjekësor në spitalin e Prizrenit. Rasti nën hetime.

Rr. Brigada 123,Suharekë 24.11.2022-16:50. Raportohet se i dyshuari mashkull kosovar, derisa ishte duke drejtuar veturën nga pakujdesia ka goditur këmbësorin viktimën mashkull kosovar. Si pasojë viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti pas pranimit të tretmanit mjekësor është liruar.

Më Shumë

Ismet Munishi: Granit Xhaka ka përgatitur një festim ndaj Serbisë

I ftuar në emisionin “Dueli Botëror” në RTV Dukagjini, trajneri i njohur Ismet Munishi ka treguar se mesfushori shqiptar, Granit Xhaka, ka përgatitur një...

Disa të vdekur dhe të tjerë të plagosur pas të shtënave me armë në një supermarket në Virxhinia, SHBA

Një person i armatosur ka vrarë disa persona dhe ka plagosur disa të tjerë në një supermarket Walmart në Chesapeake, në shtetin amerikan të...

Lajmet e Fundit