7.8 C
Prizren
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Prizrenasi rrah djalin, arrestohet

Një burrë nga Prizreni e ka kaluar natën e vitit të ri në Stacionin e Policisë, kjo sepse ai ka sulmuar fizikisht djalin e tij.

Siç njofton Policia deri tek sulmi fizik kishte ardhur pas një mosmarrëveshjeje verbale mes të dyve

 

Kurse, viktima ka pranuar trajtim mjekësor në Spitalin Rajonal në Prizren.

I arrestuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Prizren 30.12.2021 – 17:0. Viktima mashkull kosovar ka pranuar trajtim mjekësor në Spitalin Rajonal Prizren, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje verbale është sulmuar fizikisht nga babai i tij i dyshuari mashkull kosovar, i cili është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, njofton Policia.

Më Shumë

Superliga e femrave rikthehet me derbin Prishtina-Bashkimi

Java e tetë e Superligës së Femrave do të sjellë derbin ndërmjet Prishtinës dhe Bashkimit. Këto dy skuadra së fundi u takuan në Ligën Unike,...

Ish-presidenti rus e quan NATO-n ‘entitet kriminal’

NATO e dyfishoi të martën angazhimin e saj për ta përfshirë një ditë Ukrainën në radhët e saj, një premtim që disa zyrtarë dhe...

Lajmet e Fundit