-0.2 C
Prizren
E shtunë, 28 Janar, 2023

“Që 20 ditë i kam vendos tri stenda në zemër”, Labi rrëfen intervenimin e fundit shëndetësor

Moderatori kosovar e ka zbuluar sot këtë sekret për publikun.

Labinot Gashi, në emisionin “Shqipëria Live”, ishte i ftuar të flasë për Adriana Matoshin e cila këto ditë tregoi se i është kthyer tumori sërish pas nëntë vitesh dhe kështu iu nënshtrua një operacioni i cili rezultoi të jetë i suksesshmë.

Ndërkohë, ai është mik i aktores dhe kështu ndau me audiencën disa të pathëna nga Adriana para se të hynte në operacion. Më vonë, Labi u pyet nga moderatori se si e komenton reagimin e publikut për Adriana Matoshin teksa zbuloi se ai vetë ka vendosur tri stenda në zemër.

“Po e thom këtu, nuk kom dasht me e bo publike edhe aq shumë po dasht e pa dashtu po m’duhet me e bo publike. Ka 20 ditë që e kom pas një intervenim tek vetëvetja dhe unë nuk e kom bo publike nuk kom qit në rrjete sociale kom dasht me e mbajt afër vetës. I kam vendosur tri stenda në zemër dhe po e marr vetën”, tha Labi.

 

Më Shumë

Arkivi i Austrisë: Ky është varri i Isa Boletinit në Podgoricë, vetëm disa ditë pas vrasjes

Në janar të 1916-s, ushtritë austro-hungareze po depërtonin në territorin malazez. Më 20 janar 1916 malazezët vendosin të transferojnë kosovarët në Podgoricë. Ndërsa austro-hungarezët...

“Kamionë me arkivole për ushtarët rusë” shihen në qytetin ukrainas Khrustalnyi

Një gazetar ukrainas ka shpërndarë një video, ku shihet sesi një kamion mbushet me arkivole të përgatitura për ushtarët e mobilizuar rusë. Denys Kazanskyi postoi...

Lajmet e Fundit