14.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Qyteteari vdes në ambientet e një banke

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Pogradec.

Një 35-vjeçar ka ndërruar jetë në ambientet e një banke.

Viktima është identifikuar si Jonel Dushku, ndërsa mësohet se ka pësuar infarkt ndërsa ndodhej brenda bankës dhe ka ndërruar jetë.

Më Shumë

Lira turke shënon rënie të madhe pas fitores së presidentit Erdogan

Presidenti amerikan Joe Biden zhvilloi një bisedë telefonike me homologun turk, Rexhep Taip Erdogan për ta uruar për fitoren në balotazhin e së dielës...

SHBA-ja me “sanksione” Kosovës: S’ka ndihmë me shtetet mosnjohëse, përjashtim nga Defender Europe

Ambasadori amerikan në Prishtinë, Jeffrey Hovenier, u ka thënë përfaqësuesve të disa medieve kosovare, se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ”duhet ta kuptojë se...

Lajmet e Fundit