3.8 C
Prizren
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

Rahovec: Babai i dehur gjuan me armë në drejtim të djalit të tij

Policia në Rahovec arrestoi një mashkull, identiteti i të cilit nuk është bërë i ditur, pasi kishte shtënë me armë në drejtim të djalit të tij.

Në momentin kritik, i arrestuari ka qenë nën ndikim të alkoolit.

Nga i dyshuari është konfiskuar arma të cilën e kishte me leje, tre karikatorë, 41 fishekë te kalibrit 9 mm dhe 16 fishekë të kalibrit 7.62 mm.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Më Shumë

Kapet në flagrancë duke vjedhur një veturë, arrestohet i dyshuari në Prizren

Një person është arrestuar në Prizren, pasi që i njëjti është zënë në flagrancë duke vjedhur një veturë. Sipas raportit 24-orësh të Policisë së Kosovë,...

25 vjet nga dita e daljes së UÇK-së në publik

Më 28 nëntor të vitit 1997, për herë të parë në skenë doli  Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Kjo ndodhi në varrimin e mësuesit Halit Geci...

Lajmet e Fundit