23.8 C
Prizren
E premte, 19 Gusht, 2022

Rahoveciani dehet në dasmë, i prenë venat e dorës

Dritarja e thyerRaportohet se një person nga Rahoveci, gjatë një ahengu familjar nën ndikimin e alkoolit ka goditur një xham të dritares duke i prerë venat e dorës.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmë pas mesnate në rrugën “Afërdita Ukshini” në Rahovec.

Sipas policisë, viktima ka pësuar lëndime të rënda dhe është dërguar për tretman mjekësor në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës në Prishtinë.

Më Shumë

Fikayo Tomori gati të hedh firmën në kontraten e re

Mbrojtësi i Milan-it, Fikayo Tomori do të nënshkruajë kontratën e re afatgjate me kuqezinjtë, raportojnë mediat britanike. 24-vjeçari, i cili ka tre paraqitje për Anglinë,...

Suharekasi i dehur, me armë në dorë kërcënon anëtarët e familjes – motra thërret policinë për ndihmë

Përdorimi i alkoolit po u shkakton telashe të mëdha të rinjve kosovarë, të cilët shpesh humbin kontrollin mbi veprimet e tyre, duke u bërë...

Lajmet e Fundit