18.8 C
Prizren
E hënë, 20 Mars, 2023

Rihanna ‘ndan’ Brownin me Tran

rihana5559Një ndarje tjetër ka ndodhur mes këngëtarin të popit Chris Brown dhe Karrueche Tran. 

Bukuroshja 26 vjeçare siç duket nuk e ka pëlqyer faktin që Chris ka bërë “like” një foto të një fansi i cili kishte bashkuar Chrisin me Rihannën, ish e dashura e yllit të popit.

Pasi ka parë këtë Karrueche ka ndërruar numrin e telefonin që këngëtari të mos e shqetësonte më.

Megjithatë Chris Brown për momentin po feston suksesin e këngës së tij “Loyal” e cila fitoi 1,000,000 disqe platiniumi. 

Më Shumë

Nis takimi Kurti-Borell-Lajçak-Vuçiq

Ka filluar takimi trepalësh mes kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti dhe presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq, i cili po mbahet me ndërmjetësimin e Përfaqësuesit...

Prizren/ Një muaj paraburgim burrit që mashtroi me vizë dhe i mori jashtëligjshëm 17.000 euro

Gjykata Themelore në Prizren i ka caktuar masën e paraburgimit të pandehurit H.H., që po dyshohet se ka kryer veprat penale mashtrim dhe kanosje. Sipas...

Lajmet e Fundit