Ylli i pop-it, Rita Ora, ka shfaqur edhe një herë tjetër fizikun e saj të përsosur.

Pavarësisht motit të ftoftë në Londër, këngëtarja 32-vjeçare kishte veshur një bluzë që tregonte barkun e saj shumë të tonifikuar.

Rita ishte në një restorant të kryeqytetit në Knightsbridge me shokë e famshëm, duke përfshirë Nick Grimshaw dhe Daisy Lowe.

Foto: Rita Ora/Instagram

Ajo pozoi për një seri fotosh në Instagram përpara se të shkonte brenda, duke i postuar ato më pas.

Në një moment ajo pozoi me një fund të shkurtër për fëmijë me printe leopardi për një foto.

Foto: Rita Ora/Instagram

Ajo u pa më vonë me pallton mbi supe dhe duke mbajtur një çantë dore teksa dukej e mrekullueshme.

Këngëtarja tashmë dihet se bën stërvitje rraskapitëse për t’u mbajtur në formë.

Foto: Rita Ora/Instagram

Rita është parë me disa veshje zbuluese së fundmi, më së shumti për fustani i saj në një ceremoninë “British Fashion Awards” që ishte krejtësisht transparent.

Ajo mbërriti në Royal Albert Hall në fillim të këtij muaji me motrën e saj Elena – dhe fustani përbëhej nga të brendshme dhe një rrjetë e kuqe duke bërë që ylli i muzikës të merrte gjithë vëmendjen. /Telegrafi/