-0.2 C
Prizren
E shtunë, 28 Janar, 2023

Rita Ora pozon e zhveshur nga sauna (Foto)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është gati të publikojë këngën e saj të parë për këtë vit më 27 janar.

“You Only Love Me” titullohet kënga e saj e re, e cila njëherësh do t’i paraprijë albumit të saj të tretë – cili gjithashtu publikohet këtë vit.

Vazhdimisht gjatë këtyre ditëve, Ora ka ngacmuar imagjinatën e fansave me publikimin e videove të shkurtra në Instagram dhe TikTok, duke shfaqur pak nga kënga e saj e re.

Ndërkohë mbrëmjen e së shtunës, 32-vjeçarja gjeti pak kohë për relaks duke iu përkushtuar vetes së saj.

Ajo publikoi një fotografi në InstaStory ku shihej në një sauna, teksa tregonte pa hezitim dukjen e saj joshëse pa makijazh.
Reklama
 

Foto: Rita Ora/InstaStory

Rita Ora përndryshe e ka nisur vitin 2013 me intensitet të lartë pune, pasi përveç rikthimit në muzikë, ajo aktualisht vazhdon që për sezonin e tretë radhazi të jetë pjesë e panelit gjykues të spektaklit shumë të shikuar në Mbretërinë e Bashkuar, “The Masked Singer”.

Më Shumë

Mos-përcaktimi i vlerës së koeficientit, “ankth” te punëtorët

Ligji i Pagave, i cili është miratuar në Kuvendin e Kosovës, nuk e përcakton vlerën e koeficientit. Kjo gjë po u sjellë ankth punëtorëve...

KPK-ja kërkon nga Avokati i Popullit referimin e Ligjit për Pagat në Sektorin Publik në Gjykatën Kushtetuese

Këshilli Prokurorial i Kosovës (KPK), ka bërë të ditur se iu ka drejtuar me kërkesë Avokatit të Popullit që në zbatim të dispozitave kushtuese...

Lajmet e Fundit