18.8 C
Prizren
E hënë, 3 Tetor, 2022

‘Ronaldo s’është i lumtur në Madrid’

Mijatovic thotë se Ronaldo duket i “zemëruar” në Madrid.

Legjenda e Los Blancos, Pedrag Mijatovic, thotë se Cristiano Ronaldo duket i “zemëruar” dhe se duhet të mendohet edhe largimi nëse nuk ka zgjidhje tjetër.

“Kjo situatë duhet të shikohet mirë në fund të sezonit. Duhet të flitet për këto gjëra dhe nëse ai (Ronaldo) nuk është i lumtur duhet ta thotë”, u shpreh Mijatovic për MARCA.

“Nuk e shoh Ronaldon të zemëruar në Champions League, por e shoh në La Liga. Kjo nuk ka të bëjë me pagën. Ndoshta është më i motivuar në Champions League”, shtoi 49 vjeçari.

Më Shumë

KKSB-ja diskuton për sigurinë e shkollave në Prizren

Këshilli Komunal për Siguri në Bashkësi (KKSB), i kryesuar nga Kryetari i Komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj, sot, mbajti takimin e tretë në sallën...

SBAShK-u shqyrton mundësinë e ndërprerjes së grevës

Në takimin e ardhshëm të anëtarësisë se SBASHK-ut, pritet të diskutohet mundësia e ndërprerjes së grevës, kanë bërë të ditur drejtues të kësaj sindikate....

Lajmet e Fundit