17.8 C
Prizren
E premte, 30 Shtator, 2022

Rrotullohet autobusi në Planejë të Hasit

RrotullohetNjë autobus ka rrëshqitur, ku si pasojë është rrokullisur e ka përfunduar poshtë një rruge në fshatin Planej të Hasit.

Besohet se aksidenti ka ndodhur për shkak të ngricave të borës. Me t’u rrokullisur ky mjet transporti në vend të ngjarjes kanë dalë banorë lokalë të cilët janë munduar ta nxjerrin atë.

Akoma nuk ka të dhëna për të lënduar në këtë rast./Lajmi.net/

Previous articleEksod Lirie
Next articleJabllanoviç jep dorëheqje?

Më Shumë

Çmimet e derivateve, lirohet për një cent benzina

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë (MINT) ka publikuar çmimet tavan për shitjen e derivateve për të martën. Sipas njoftimit, benzina është liruar për një...

Drejtoresha e Arsimit në Prizren mbanë sot konferencë për media

Drejtoresha e Arsimit në Prizren, Luljeta Veselaj-Gutaj, mbanë sot konferencë për media. Konferenca mbahet në orën 15:30, në Drejtorinë Komunale të Arsimit në Prizren. Konferenca mbahet...

Lajmet e Fundit