23.8 C
Prizren
E shtunë, 13 Prill, 2024

Së shpejti hiti i premtuar, vjen Luana me Blunt dhe Real 1 (Foto)

Dj Blunt-Real 1-Vjollca1Dj Blunt dhe Real 1 po bëjnë gati një duet të bukur. Luana Vjollca ka bashkepunuar me djemtë nga Kosova, për të realizuar një duet, i cili sipas shumë gjasave mund të shndërrohet në një hit.

Kënga titullohet “Luanët” dhe nga fotot që ajo ka postuar në Instagram, nuk le vend për shumë koment.

 

Dj Blunt-Real 1-Vjollca2 Dj Blunt-Real 1-Vjollca3 Dj Blunt-Real 1-Vjollca

Më Shumë

Sot luhen dy ndeshje interesante në Ligën e Kampionëve, kryepërballja në Paris

Sot do të zhvillohen dy ndeshje në kuadër të çerekfinaleve të Ligës së Kampionëve. Kryepërballja kryesore e natës së mërkurës pritet të jetë ajo në...

Arrestohet edhe personi i tretë për një vjedhje në Suharekë, sekuestrohen qindra bizhuteri, një armë e një veturë

Policia e Kosovës, përkatësisht njësiti i hetimeve të stacionit policor në Suharekë ka arritur që ta arrestojë edhe të dyshuarin e tretë për veprën...

Lajmet e Fundit