16.8 C
Prizren
E shtunë, 25 Mars, 2023

Së shpejti hiti i premtuar, vjen Luana me Blunt dhe Real 1 (Foto)

Dj Blunt-Real 1-Vjollca1Dj Blunt dhe Real 1 po bëjnë gati një duet të bukur. Luana Vjollca ka bashkepunuar me djemtë nga Kosova, për të realizuar një duet, i cili sipas shumë gjasave mund të shndërrohet në një hit.

Kënga titullohet “Luanët” dhe nga fotot që ajo ka postuar në Instagram, nuk le vend për shumë koment.

 

Dj Blunt-Real 1-Vjollca2 Dj Blunt-Real 1-Vjollca3 Dj Blunt-Real 1-Vjollca

Më Shumë

Escobar: Zbatimi i Marrëveshjes drejt normalizimit duhet të nisë menjëherë

I dërguari i posaçëm i Shteteve të Bashkuara për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar, tha se Kosova dhe Serbia duhet të nisin menjëherë të zbatojnë...

Kurti raporton sot në kuvend për takimin e Ohrit

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti, do të raportojë në Kuvendin e Kosovës rreth takimit të Ohrit, në lidhje me dialogun Kosovë-Serbi. Seanca nis në ora...

Lajmet e Fundit