30.8 C
Prizren
E hënë, 17 Qershor, 2024

Së shpejti një klip nga Vedat Ademi (Foto)

Vedat Ademi-klipVedat Ademi, ashtu sikurse kishte premtuar kohë më parë në Facebook, tashmë po e mban fjalën sa i takon një kënge të re.

Këtë projekt duket se këngëtari është drejt fundit të saj, pasi po e realizon bashkë me një klip, në të cilën ka shkëputur edhe disa foto dhe i ka postuar në Instagram.

Ai ka nisur xhirimet e klipit, i cili ka si kryefjalë detin dhe diellin.

Vedat Ademi-klip1

Më Shumë

Ushtari i KFOR-it kujton ndërhyrjen e NATO-s në Kosovë: “Kjo ma ndryshoi jetën”

Më 12 qershor 1999-të, forcat e NATO-s hyjnë në Kosovë pas 78 ditësh të bombardimeve, duke çliruar përfundimisht Kosovën nga regjimi i Sllobodan Millosheviqit. Kjo...

Ndeja e partisë në Prizren, Vetëvendosje publikon videon ku qytetari shihet duke ia puthur dorën Kurtit

Lëvizja Vetëvendosje ka publikuar pamje nga ndeja që mbajtën dje në Prizren me aktivistë e anëtarë të kësaj partie. Pjesë e kësaj videoje është edhe...

Lajmet e Fundit