14.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Prill, 2023

Seks para apo pas ndeshjes, kështu u përgjigj ylli i Kosovës

Ylli i Përfaqësueses së Kosovës dhe klubit francez Reims, Valon Berisha ka zbuluar disa detaje interesante rreth jetës së tij, shkruan Insporti.com.

Mesfushori i Berishës ka treguar se di të flas pesë gjuhë, katër të huaja (gjuhën angleze, gjuhën gjermane, gjuhën norvegjeze dhe atë italiane).

Berisha po ashtu ka folur edhe për ushqimin e tij të preferuar, e që është grosha (pasuli) duke thënë se me të është rritur.

Ish anëtari i Lazios u shpreh se femrat shqiptare për të janë të kompletuara, e teksa në siklet u vu kur u pyet se nëse bën seks para apo pas ndeshjes së futbollit.

Këto detaje rreth jetës së tij, ai i ka zbuluar në intervistën 60 sekondëshe për Prive në Klan Kosova. /Insporti.com/

Më poshtë intervista:

 

Më Shumë

Babai i Ansu Fatit kërcënon se do ta largojë djalin nga Barcelona për shkak të mungesës së kohës së lojës

Babai i Ansu Fati-t nuk është aspak i kënaqur me numrin e minutave që djali i tij po kalon në fushë për Barcelonën këtë...

Më 18 prill nis rigjykimi ndaj deputetes Vrenezi dhe të tjerëve, akuzohen për korrupsion në rastin “Abi Çarshia”

Më 18 prill të këtij viti, pritet të fillojë rigjykimi  ndaj deputetes Jetmire Vrenezi, ish- drejtorit të Inspektoratit Islam Thaqit, Egzonë Morina-Thaqi, Arian Taraku...

Lajmet e Fundit