8.8 C
Prizren
E hënë, 15 Prill, 2024

Sërish vërshohet Rahoveci (Foto)

Rahoveci-vershimetRrugët e Rahovecit janë shndërruar sërish në “lumenj” nga një shi i rrëmbyeshëm që ka rënë sot në këtë qytet.

Edhe një ditë më parë, të mërkurën, reshjet e shiut kishin shkaktuar vërshime në këtë qytet.

RahovecPress sjell pamje nga vërshimet në rrugët dhe trotuaret në qytetin e Rahovecit.

 

Rahoveci-vershimet4Rahoveci-vershimet2Rahoveci-vershimet1Rahoveci-vershimet3

Më Shumë

Në Prizren, sot mbahet ceremonia e diplomimit të deminierëve të kursit të parë me kontingjentin ukrainas

Sot, në kazermën e FSK-së “Lidhja e Prizrenit”, në Prizren, do të mbahet ceremonia e diplomimit të deminierëve të kursit të parë me kontingjentin...

Totaj viziton shoqatën “Vatra” në Nju-Jork

Në kuadër të vizitës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj vizitoi edhe organizatën Pan-Shqiptare "Vatra" në New York, ku,...

Lajmet e Fundit