9.8 C
Prizren
E martë, 21 Mars, 2023

Shaqir Totaj thërret konferencë për shtyp

Kryetari i PDK-së në Prizren , Shaqir Totaj, organizon konferencë për shtyp.

Konferenca organizohet sot në ora 11:00

Nuk komunikatën e PDK-së nuk është theksuar se për çfarë është ftuar kjo konferencë./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Prizren: 59 vjeçari ushtron dhunë ndaj gruas, djemtë e sulmojnë për ta shpëtuar nënën

Numri i rasteve të dhunës në familje në vendin tonë ka marrë përmasa shqetësuese. Çdo ditë raportohen raste ku viktima zakonisht janë gratë dhe...

Dëshmi për Gjykatën e Hagës: Lvova-Belova ia konfirmon Putinit se adoptoi një adoleshent nga Donbasi

Pasi Gjykata Ndërkombëtare Penale lëshoi një urdhër-arrest për presidentin e Rusisë, Vladimir Putin dhe komisioneren për të drejtat e fëmijëve, Maria Alekseevna Lvova-Belova, u...

Lajmet e Fundit