20.8 C
Prizren
E mërkurë, 17 Gusht, 2022

Shoferi e godet një grua në Prizren dhe ikë nga vendi i ngjarjes

Një person ka mbetur i lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur dje në Prizren.

Policia njofton se i dyshuari ka goditur një këmbësore dhe ka ikur nga vendi i ngjarjes.

“Ka ndodhë një aksident trafiku ku i dyshuari NN ka goditur këmbësoren femër kosovare në vendkalim të shënuar për këmbësor dhe ka ikur nga vendi i ngjarjes. Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar këmbësorja e cila pas marrjes së tretmanit mjekësor është liruar”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë.

Më Shumë

Prizren: Gjykim për vrasjen shkaku i borxhit prej 20 euro, prokuroria kërkon dënimin e të akuzuarit

Në Gjykatën Themelore në Prizren, të enjten ka përfunduar gjykimi ndaj të akuzuarit Sylejman Ahmeti, i cili po akuzohet se privoi nga jeta të...

Arrestohet nënshtetasi holandez pasi sulmoi policët në Malishevë

Është arrestuar në Malishevë një person me nënshtetësi holandeze. Sipas policisë ai kishte urdhër arrest, por se gjatë arrestimit i njëjti ka sulmuar zyrtarët...

Lajmet e Fundit