19.8 C
Prizren
E enjte, 30 Maj, 2024

Shpallje nga Melisa Beqaj

Melisa Beqaj e shpall të humbura dëftesën e vitit të parë dhe dytë të shkolles “Loyola Gymnasium” në Prizren.

Më Shumë

Ylli i Man Cityt i shpëtoi fatkeqësisë – ai për pak sa nuk ra nga autobusi gjatë festës së titullit

Jack Grealish u përball me diçka jo të zakonshme, pasi anglezi për pak sa nuk ra nga autobusi gjatë paradës së Manchester Cityt e...

Lista e Shqipërisë për Euro 2024: Çfarë ndodhi me dyshen Uzuni – Cikalleshi

Trajneri i Kombëtares së Shqipërisë, Sylvinho publikoi të hënën listën provizore me 27 lojtarë të ftuar për fazën përgatitore para Euro 2024 të kësaj...

Lajmet e Fundit