15.8 C
Prizren
E premte, 31 Maj, 2024

Shyhretja vesh fustanin me trandafila, sjell kaq freski me veshjen e saj

Shyhrete Behluli sjell freski me veshjen e saj.

Kohët e fundit po komentohet jo vetëm zëri i Shyhrete Behlulit, por edhe veshja e saj.

Se fundmi ajo vendosi te vishet me një fustan të bardh të mbushur me lule shumëngjyrëshe.

Me këtë veshje këngëtarja sjell freski verore tek ndjekësit e saj, shkruan Kosovarja.

Ju pëlqen se si i rri fustani këngëtares sonë bukuroshe?

Më Shumë

Fondacioni Golden Eagle ndan 5,000 euro për 18 vjeçarin nga Prizreni

Fondacioni Golden Eagle ndan 5,000 Euro për 18 vjeçarin nga Prizreni, Argjend Jonuzaj dhe bën ftesë për të gjithë shqiptarët që t’u dalin në...

Për punë hulumtuese të profesorëve, MASHTI ndanë 150 mijë euro

Ministria e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit (MASHTI) ka ndarë 150 mijë euro për hulumtime shkencore për profesorët universitar. Nga kjo shumë, stafi akademik...

Lajmet e Fundit