Elliot i është bashkuar biznesit familjar dhe ka hyrë vetë në industrinë e muzikës, duke themeluar një label të quajtur “10K Projects”.

Ai i dhuroi Sofjes një unazë diamanti të prerë në smerald, të cilën ekspertë të ndryshëm të cituar nga Page Six e kanë vlerësuar të jetë diku nga katër deri në tetë karat.

Sofia dhe bashkëshorti i saj i ardhshëm me sa duket kanë qenë së bashku për më shumë se një vit, pasi fillimisht kanë nisur thashethemet për lidhje në fillim të vitit 2021.

Modelja ishte në një lidhje të mëparshme me yllin e Keeping Up Ëith The Kardashian, Scott Disick, 39 vjeç, e cila përfundoi në vitin 2020. /Telegrafi/