3.8 C
Prizren
E martë, 27 Shkurt, 2024

Sot promovohet romani “Gra të paepura”

Romani “Gra të paepura” të autorit Qemajl Krasniqi, promovohet sot në Prizren.

Promovimi mbahet në librarin “Altera”, në orën 18:00.

 

Më Shumë

57 vjet nga lindja e Kurt Cobain, artisti që akoma i reziston kohës

57 vjet nga lindja e Kurt Cobain, ndikimi dhe popullariteti i të cilit nuk ka humbur aspak, përkundër që kanë kaluar disa vite që...

Akademi përkujtimore për Rifat dhe Muharrem Dina

Në kujtim të veprimtarëve të çështjes kombëtare, me rastin e 25 vjetorit të rënies së dëshmorit të UÇK-së, Rifat Dina – “Xha Jaho”, dhe...

Lajmet e Fundit