0.8 C
Prizren
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

Sulmohet me gërshërë një burrë në Korishë të Prizrenit

Një burrë është sulmuar me gërshërë nga një tjetër në fshatin Korishë të Prizrenit.

Policia në raportin 24 orësh rastin e ka cilësuar si aksidental teksa viktima është duke u trajtuar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

“Fsh. Korishe, Prizren 24.11.2022-12:40. Viktima mashkull kosovar është duke u trajtuar në QKUK, pasi që i njëjti dyshohet se aksidentalisht është lënduar me gërshërë nga një mashkull kosovar. Palët janë intervistuar, me vendim të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt”, thuhet në raport.

Më Shumë

MASHTI rishikon udhëzimet për licencimin dhe performansën e mësimdhënësve

Ministria e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit (MASHTI), është duke i rishikuar dy udhëzime administrative që kanë të bëjnë me licencimin dhe vlerësimin e...

Brighton refuzon ofertën e dytë të Arsenal-it për Caicedo-n

Arsenali-t i është refuzuar edhe oferta e dytë për të nënshkruar mesfushorin e Brighton & Hove Albion, Moises Caicedo, thotë Sky Sports. Caicedo, 21 vjeç,...

Lajmet e Fundit