21.8 C
Prizren
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

Të shtëna me armë nga një veturë në Prizren

Një veturë në lëvizje ka shtënë me armë disa herë në Prizen.

Policia e Kosovës ka informuar se njësitë e tyre në vendin e ngjarjes kanë gjetur dhe konfiskuar pesë gëzhoja.

“Është raportuar se nga një veturë e panjohur në lëvizje është shtënë ma armë zjarri disa herë. Njësia policore në vendin e ngjarjes ka gjetur dhe konfiskuar pesë gëzhoja” thuhet në raportin e policisë.

Nuk ka ende të arrestuar për këtë rast./Indeksonline

Kurti: Grupi i armatosur me skenar për gjakderdhje në Kosovë

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti sot në mbledhjen e Qeverisë së Kosovës tha se grupi i armatosur ka pasur armatim në vlerë mbi pesë...

Januzaj në janar pritet të rikthehet në Ligën Premier

Adnan Januzaj ka mbetur te Sevilla përkundër se nuk bënë pjesë në planet e klubit spanjoll. Sulmuesi kosovar me pasaportë belge gjashtë muajt e fundit...

Lajmet e Fundit